Rozbor stavebního odpadu nebo zeminy je nutností pro jejich následnou recyklaci nebo uložení. My vám rozbor nabídneme za nejlepší cenu na trhu, a navíc se pak o využití, nebo skládkování sami postaráme. Nabízíme všechny rozbory potřebné na stavbě zajištěné akreditovanou laboratoří. Potřebujete zjistit, co odpad obsahuje? Zda můžete odpady ze stavby znovu použít, uložit na skládce, nebo jestli třeba neobsahuje azbest? Obraťte se na naši laboratoř, která vám pomůže zjistit i jestli máte pitnou vodu.

Jak rozbor probíhá?

  1. Zvolíte vhodný druh a rozsah rozboru. Pokud si nevíte rady, rádi vás uvedeme do problematiky a s výběrem poradíme.
  2. Odběr vzorku - buď k vám pošleme vyškoleného odběrového technika, který vzorek odebere a doveze do laboratoře, nebo nám vzorek můžete doručit osobně, nebo třeba poštou.
  3. Akreditovaný rozbor - v moderní laboratoři proběhne analýza a vyhodnocení sledovaných parametrů. Vše za splnění přísných podmínek udělené akreditace Českým institutem pro akreditaci.
  4. Výsledkový protokol - ihned po dokončení rozboru vám zašleme výsledkový protokol s “kulatým razítkem”, který je všeobecně uznávaný dle platných zákonů.

Máte zájem o rozbory a odběry (akreditované)?